Ewagknulv

handcrafted-chalk.jpg

My Social Profiles

twitter.png
forrst.png
dribbble.png
plusone.png
facebook.png
pinterest.png

About Me

Unique Wellness - Nasz Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na bok za sprawą zagranicznej mody. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów jest daleko za nimi, jednak gdyby jednak przyjrzeć się temu z bliska polscy producenci są w stanie pokazać ludziom godne uwagi projekty!
Od najmodniejszych fasonów do wysokiej jakości materiały. Gdzie i dlaczego kryje się problem klientów? Brak wystarczających umiejętności projektantów czy też szukający są za bardzo rygorystyczni w swojej selekcji?

Otóż nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wejście na właściwy tor. Klienci zauważając że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi niewiarygodnie aczkolwiek niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej kurtki, czy innej części garderoby nie trzeba szukać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy sprawdzić polski asortyment.

Reasumując spróbujmy polubić to co Polskie! Zostawmy uprzedzenia i dajmy szansę tutejszym handlowcom oraz innym fundamentom tej branży.

My Latest Artwork

Copyright © 2011-2019 Icon Deposit - All rights Reserved